Monstruozno! Demonstranti i policija sjede na ladnom betonu. Bakice u šoku.

0
975

Nemili prizori ispred Skupštine Srbije. Policija i demonstranti sjede na ladnom betonu.

Zgroženi prizorima sa malih ekrana iz Udruženja bakica „Priglavak“ iz Kućišta najavljuju kontramiting i u protestnoj noti ministru Stefanoviću poručuju „turite jim štabilo pod guzcu preladiće se đeca“.

Za Bijeljina Njuz prenosimo izjavu jedne od aktivistkinja:
– To se nosaju maice brez pupka, sjevte dupeta nasve strane, to golokrko, boso, mokre glove na promaji i još posjedali po golom betonu i loču iz polovke ledeno pivo da zakanu grlo nedo bog, pa ljudmoi mislil iko o otoj đeci, đe su jim roditelji, preladiće bošariju gluvo bilo!

Iz Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije ističu da je policajcima naređeno da ostanu hladne glave i ne reaguju na provokacije. Što se tiče dupeta, nije bilo jasnih instrukcija, ali su mogli da se ugledaju na predstavnike vlasti i čuvaju svako svoje.

Vaša reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
5
+1
0
+1
0
+1
1

NAPIŠI KOMENTAR

Molimo unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime